środa, 17 grudnia 2014

Pierniczki z witrażykami

Pierniczki z witrażykami to fajny pomysł na obdarowanie naszych bliskich. Świetnie będą prezentowały się zawieszone na choince, jak również na świątecznym stole.
Składniki:

- ciasto na pierniczki
- landrynki

Aby wykonać pierniczki skorzystajcie z przepisu zamieszczonego już na blogu (klik). Jeśli chcecie robić je na ostatnią chwilę, gdzie pierniczki nie będą miały czasu na leżakowanie skorzystajcie z przepisu na te pierniczki (klik). Powycinane pierniczki umieszczamy na papierze do pieczenia. Jeśli chcemy, aby pierniczki wisiały na choince, od razu przed pieczeniem wycinamy dziurki. Najlepiej za pomocą słomki. Landrynki kruszymy i umieszczamy w wyciętym pierniczku. Pieczemy w temp. 180 stopni ok. 6-8 minut. Upieczone pierniczki odstawiamy i dopiero po przestygnięciu odklejamy. Dekorujemy lukrem.Smacznego!


7 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i każdy komentarz. Jest mi bardzo miło gościć Cię na moim blogu. Jeśli wypróbowałaś/łeś mój przepis i chcesz się podzielić zdjęciem, wyślij je do mnie na maila, a umieszczę je w galerii czytelników na facebooku :)

Pozdrawiam,
Ania